Jdi na obsah Jdi na menu
 


12. března 2015 - Maškarní bál pro děti v Týništi nad Orlicí

Naše kapela již tradičně vystoupila na maškarním bále pro děti. Bylo zde k vidění spousta masek a pohádkových bytostí, které provázeli Křemílek a Vochomůrka.   Ani kapela nezůstala pozadu s převlekem. Byli jsme za Macha - Míra,                 Šebestovou - Hanka, piráta bez zubu - Vláďa, kovboj s pistolema nízko u boku - Pepa a dohlížel na nás pes Jonatán - Tomík ! Dvouhodinové hraní bylo plné dětských písniček.

 

2O. března 2015 - Jarní veselice

Náš kolega a nestor naší zábavy Petr zorganizoval na první jarní den 20.3.2015 akci s názvem „Jarní veselice“. Pilo se pivo ze sudu a myslím, že veselice se až na lehké nedostatky tvrdého alkoholu velice vyvedla.  Dle ohlasu některých účastníků byla jednou z těch nejvyvedenějších.  Kapela hrála od  16:00 do 23:00 hod.  Pár jedinců dokonce vydrželo sedět a diskutovat až do ranní čtvrté hodiny J.

 

30. dubna 2015 - Čarodějnice

Čarodějnický rej se odehrál u naší chaty "Na dolíčku" za polojasného počasí, v počtu asi čtyřiceti lidí. S naší kapelou si poprvé před chatou zahrál Vláďa na baskytaru. Hráli jsme v plném počtu. Dle ohlasu, (hlavně Karase) se hraní povedlo, i když jsme ho museli ukončit, nedlouho po ohňostroji kvůli chladnému večernímu počasí asi kolem desáté hodiny večerní. Holt máme aparaturu jen na letní venkovní hraní yes .   

 

22. května 2015 - Country zábava Na statku

Staré Ždánice, až sem nás zanesl vítr. Přijali jsme pozvání do půvabné hospůdky k hraní tanci a poslechu. Nejdříve to sice vypadalo že budeme hrát sami pro sebe a pro náš fanclub :-), ale s postupem času pár lidí přišlo. Nakonec se i tančilo a místní štamgasti nás o půl jedné stále přemlouvali k hraní. Hráli jsme v plné sestavě a vypadá to, že jsme zde rozhodně nebyli naposledy.

nicneumel_zdanice2.jpg

nicneumel_zdanice.jpg

 

13. června 2015 - Soukromá akce Petrovice - Narozeniny

Naší kapele bylo ctí oslavit krásné narozeniny Táňi, která je manželkou našeho kytaristy Pepy a jejich syna Lukáše. Hráli jsme v plné sestavě asi do jedenácti večer. Škoda jen, že skoro všichni zúčastnění (až na pár výjimek) seděli venku pod pergolou a nemohli si tak zatančit. Ale prý všichni alespoň poslouchali. Teda snad :-) Tak ještě jednou Vše nej.....

 

10.července 2015 - Prázdninové posezení s kytarou

Netradiční akce na tradičním místě u chaty Na dolíčku, tak by se dalo nazvat naše hraní, které jsme vymysleli na konec skoro týdeního stanování s dětma u naší chaty. Hráli jsme bez Vláďi a basa chyběla. Přesto jsme si pěkně zazpívali a zahráli a snad i přispěli k pohodovému posezení. Až na tu zimu k ránu, brrrrrr.

 

22.srpna 2015 - Country večer Na statku

Po třech měsících jsme se vrátili do Starých Ždánic. Zabrnkali jsme "pár" známých písniček a brzy se zaplnil taneční parket. Hráli jsme v plné síle asi do čtvrt na dvě pro zhruba čtyřicet lidí. Tak zase příště Ahoj.

kapela.jpeg

5. září 2015 - Loučení s létem

Letošní loučení s létem bylo okořeněno menší oslavou. Pepa z naší kapely se stal poprvé dědkem a tak bylo všude plno radosti. Zahráli jsme si známé písničky v plné sestavě pro zhruba třicet lidí. Vydařená akce, na grilu kuřátka, večer kytarka pod pergolou a vše nám zastřešilo příjemné počasí babího léta. Děkujeme za drobné příspěvky.

pepa-dedek.jpg

26. září 2015 - Pivní slavnosti

Za krásného slunečného dne naše kapela doprovázela hudbou i slovem Pivní slavnosti u naší chaty. Hráli jsme v plné sestavě, zůčastnili se pivní štafety a hráli co síly stačili. Ráno jsme o půl čtvrtý vypínali elektrocentrálu !!! No klasika u chaty, přece nezklameme své kamarády. Na grilu opět výborný gyros a k pití - no přeci pivo :-) Zde je fotogalerie. 

 

 

2. říjen 2015 - Svatba v Týništi

Tak jsme dle ohlasu úspěšně zvládli další svatbu, i když nám chyběla dvanáctka Pepy a Vláďova basa. I přesto nám nevěsta musela ve dvě ráno utnout "tipec" - aparaturu :-) Hráli jsme na kuželně, kde je přímo hrůza něco nazvučit. No dělali jsme co jsme mohli. Co dodat. Konec dobrý, všechno dobré a samozřejmě Vše nejlepší novomanželům.

 

24. října 2015 - Narozeniny "50"

Dne 24. října jsme měli tu čest zahrát "Na bobkárně" při příležitosti oslavy 50tých narozenin. Životní jubileum slavil Pepův životní kamarád Honza Gurčík - původem týnišťák od Dubu. Hráli jsme v sestavě - Míra, Joska, Vláďa. Hudební produkci jsme po cca půl hodině střídali s DJ Dušanem, který hrál staré pecky z 80tých a 90tých let. Díky tomu jsme si mohli pokecat s oslavencem a popít nějaké to "nealko" (např. Tatranský čaj 62%, nebo výborné nefiltrované pivko Bernard 12 stupňů). Ohlas na naši produkci byl dle vyjádření posluchačů kladný, o čemž svědčily písničky na přání a místo pískotu -  zpěv směrem od publika :-) Budeme se těšit na další podobné akce. Ještě jednou "Všechno nej" čerstvému padesátníkovi !!!

 

31.prosince 2015 - Silvestr

Tak opět se sešel rok s rokem a „Nicneuměl“ rozezněl struny ve Vlkovské hospodě „U legionáře“.
Hráli jsme na Silvestra v plné sestavě – Hanka, Joska, Míra a Vláďa. Proti loňsku bylo sice méně lidí (cca 35), ale to na atmosféře silvestrovské noci nic neubralo. Jídla a pití bylo dost, Ti co se chtěli bavit se bavili a tak se hrálo do 2:00 hod.                                 Všechno nejlepší v roce 2016 :-)

sil1.jpg

sil2.jpg

Za rok 2015 odehráno 12 vystoupení !!!