Jdi na obsah Jdi na menu
 


2014

2. března 2014 - Maškarní bál pro děti

První letošní hraní bylo za nedělního odpoledne pro děti v knihovně v Týništi. Zahráli jsme zhruba dvouhodinový koncert a dle ohlasu bylo hraní vydařené. 

Ahoj Hani,
stále vzpomínám na nedělní karneval, bylo to super, škoda, že tak rychle utekl, protože vaši kapelu bych mohla poslouchat celý den. Jste úžasní, krásné písničky a díky vám to byla prostě úžasná POHODA. Krásná atmosféra, na kterou nezapomenu. Posílám pár fotek, kdyby se náhodou hodily, jestli ne, tak je zahoď, a přes úschovnu Ti s dovolením pošlu jedno video, na kterém je Nicneuměl, ale omlouvám se za kvalitu, na nový foťák musím teprve vydělat:)
Pavlína

Video v sekci Video + naše tvorba

My moc děkujeme, za pochvalu, pro tohle se vyplatí obětovat volný čas !!

 

24. března 2014 - Hraní ve stodole

Letošní již druhé vystoupení naší kapely pro MC Ratolest jsme odehráli ve stodole kvůli hrozbě dešťových přeháněk. Nakonec sice jedna přišla, ale ani to nás neodradilo od zahrání nemálo písniček, hlavně z nového repertoáru. Hráli jsme v plné sestavě.

 

30. dubna 2014 - Čarodějnice

Letošní první venkovní vystoupení u naší chaty se povedlo. Přálo nám počasí, nálada byla výborná, stejně tak i klobásky z grilu, bramboráčky a v nepolední řadě i pivečko. Oficiální konec byl kolem jedenácté večer a neoficiální se protáhl až do svítání. Hráli jsme v plné sestavě pro zhruba  třicet lidí. Děkujeme za dobrovolné příspěvky.

 

 31. května 2014 - Oslava narozenin

Příjemné počasí po propršeném týdnu nás přivítalo na chatě při oslavě narozenin kamarádů z party. Na grilu se točila krůta a kýta - mňam. Ještě jednou Všem oslavencům přejeme Vše nej....Hráli jsme bez Pepy pro zhruba dvacet pět lidí. Tak zase příště !

 

 13. června 2014 - Svatba na zahradě u souseda

Pátek třináctého? Nejsem pověrčivý, proto jsem nemohl odmítnout hraní u mého souseda, který ženil syna. Hráli jsme v Lípě za silnějšího větru, který mi stále obracel mé noty . Zpívala se mnou Hanka, která mi je přidržovala. Hráli jsme bez Péťana a Pepy. Akcička až do svítání s grilovanou kýtou, Svijanama a rumíčkem Božkovem pro dvacet lidí.

 

 14.června 2014 - Svatba - hrál Pepa

Svatba se velice vydařila, nevěsta s ženichem i hosté se skvěle bavili. Počasí přálo, pár kapek spadlo jen k večeru. Byla super grilovačka a pivní speciálek v soudcích též neměl chybu. Pak už to jídlo nebylo kam ukládat :-) Nesměle jsem zmáčkl pár akordů, aby zábava nevázla a...... opravdu nevázla :-)

Joska z Nicneumělu.

Komentář ze svatby:

Monika a Martin…. 14.6.2014
Děkujeme všem přítomným za návštěvu, pohodu, smích…
A hlavně děkujeme Josefovi z hudební kapely NICNEUMĚL,
Za překrásné písničky a jedno překrásné překvapení PÍSNIČKOU.
Byla to nádhera…..
Děkujeme! Zelinkovi
5. července 2014 - Narozeniny Podhrad
Kulatiny našeho dědy jsme oslavili důstojným koncertem. Bohužel s námi nemohl přijet Pepa, nakonec ani Péťan, tak jsem hrál sám a zpívala se mnou Hani asi od dvou hodin odpoledních. K večeru se rozjelo i karaoke, které nám utnuli manželky,  neúspěšně uspávající své ratolesti. Hraní se povedlo, zhruba pro třicet lidí, končili jsme po desáté večer a poseděli do rána u jazzíku z MP3, svijan a grilované kýtičky.

19. července 2014 - Oslava narozenin

Za horkého letního pařáku jsme zahráli pro našeho kamaráda Káju při jeho oslavě kulatých narozenin. Hráli jsme konečně v plné sestavě ! K večeru si s  námi malinko zalaškovala aparatura, do příště to doladíme. Hrálo se do půl druhé pro třicet lidí, dokonce i pro tančící pár, pak jsme ještě poseděli pod pergolou s akustikou. Na grilu se točil výborný gyros a k tomu Podkováň a Plzeň! ..... a ráno jsme střízlivěli v bazénku .....

23. srpna 2014 - Svatba kamarádů z party

Po měsíci znovu v akci  - na nemalé svatbě U kulatý báby v Týništi jsme byli komplet a hráli až do půl třetí pro poslední vytrvalce. Těm se omlouvám, i když jsem jim slíbil ještě pár písniček na akustiku, že jsem se vypařil spát, fakt už toho bylo dost! Akcička nejen v párty stanu se povedla. Přejeme novomanželům ještě jednou Vše nej nej ...

 28. srpna 2014 - Hraní ve stodole

Dvouhodinový koncert ve stodole již začíná být pomalu tradicí. Hrajeme zde rádi, nejen proto, že jsme zde začínali tvořit naši kapelu, ale i kvůli milému obecenstvu, které nás dovede ocenit. Díky. Příště určitě zase přijdeme. Hráli jsme kompletní za krásného podvečerního sluníčka.

 30. srpna 2014 - Loučení s létem

Na letošní Loučení s létem bylo objednáno teplé letní sluníčko, jen navečer nás zaskočila slabší přeháňka. Nic dramatického, proto jsme mohli v klidu hrát. Hani s námi tentokrát nebyla a byla znát absence ženského hlasu. A o co dříve to zabalil Péťan, o to déle vydržel Pepa. No a já zase klasa - až do rána. Vydařená akcička pro čtyřicet, možná chvílemi i padesát lidí. K pití Kryštof 11 a na grilu kuřátka. Děkujeme za drobné příspěvky.

27. září 2014 - Pivní slavnosti

Za krásného babího léta jsme odehráli vystoupení u naší chaty, kde byly pivní slavnosti. Hráli jsme v plné sestavě zhruba pro osmdesát lidí. Škoda, že to byla až do jara poslední venkovní akcička. Na ohýnku se točil gyros a k pití bylo moře pivka různých druhů. Děkujeme Všem za přízeň a drobné příspěvky. A na jaře Ahoj !

31. říjen 2014 - Soukromá akce Hradec králové

O půl páté začátek, konec v jednu v noci, odehráli jsme koncert v plné sestavě, který se i líbil, byla to malá zkouška před Vánočním večírkem. Je opravdu milé, když si na některé naše písničky lidé i zatancují. Hráli jsme asi pro padesát lidí.

12. prosinec 2014 - Vánoční večírek Hradec Králové

Zahráli jsme si v (ne)kompletní sestavě na večírku, kde se sešlo asi osmdesát lidí, kteří se dobře bavili jak naší hudbou, tak i reprodukovanou. Letošní předposlední hraní se vydařilo a bylo dobrým tréninkem k blížící se poslední akci - Silvestru.

31.prosinec 2014 Silvestr

Poslední letošní hraní s kapelou bylo symbolicky na Silvestra v hospůdce ve Vlkově. Přes počáteční problémy a nemalé nervičky se vystoupení povedlo, hlavně druhá část večera. Hráli jsme v plné sestavě, oficiálně poprvé s Vláďou, za podpory jeho slušně dunící basy a s jeho aparaturou, za což díky. Zvuk jsme posunuli zase o kousek k lepšímu i díky zásluze odbornému dohledu našeho "zvukaře" Jardy. Hrálo se do půl třetí pro 60 lidí.

Chci za sebe poděkovat celé kapele a všem příznivcům a kamarádům co nám s hraním pomáhají.

Jó a těším se na další hraní !!!

Za rok 2014 odehráno 14 vystoupení !!!